niedziela, 24 sierpnia 2014

Nowy wygląd bloga+ kilka informacji

Hej! 
Ja Agnieszka, najbardziej niezdecydowana osoba w całej blogosferze, znowu postanowiłam zmienić szablon bloga. Poprzedni wakacyjny look był tylko na okres lata, a teraz kiedy pogoda płata figla, nagłówek z dziewczyną wędrującą w słońcu troszkę przestał być aktualny. Mam nadzieję, że tak jak jest teraz Wam się podoba, choć na zimę znowu mnie podkusi i zmienię szablon ;)

Sierpień powoli dobiega końca i tym razem zrobię notkę podsumowującą ten miesiąc, bo w ubiegłym niestety takie zdarzenie nie miało miejsca. Obejrzałam mnóstwo filmów (co jest związane z moim wyzwaniem filmowym 52) i przeczytałam kilka książek, więc będę miała o czym pisać. Może również napiszę kilka recenzji, bo ostatnio coś je zaniedbuję.
A jeśli już jestem przy filmach, chcę wspomnieć, że mam swoje konto na filmweb.pl o tu i jeśli również tam jesteście to serdecznie zapraszam do grona znajomych. Zależy mi na tym, bo jestem ciekawa jakie filmy oglądacie i czy macie coś do polecenia.

Przypominam również, że został już tylko tydzień do zakończenia mojego konkursu w odsłonie sierpniowej, więc jak ktoś się jeszcze nie zapisał to przekierowuję tutaj. Do edycji wrześniowej dojdzie jedna fajna książka, zasady są banalne, także naprawdę warto!

Pozdrawiam serdecznie!  


8 komentarze:

AgulKa pisze...

Dopiero dziś odkryłam Twojego bloga. Wchodzę ponownie, a tu takie zmiany. Myślę, że będę zaglądać częściej. :)

Agnieszka Em pisze...

W takim razie dziękuję za odwiedziny i Pozdrawiam ^-^

M. pisze...

Jest tak...świeżo;) Pozdrawiam

Zjadam Skarpety pisze...

Całkiem inaczej tu u Ciebie... tak jakoś nieswojo mi na początku było, bo już zdążyłam się przyzwyczaić do poprzedniego wyglądu. :)

Antykwariat z ciekawą książką pisze...

Podoba mi się szablon, taki zupełnie inny, nietypowy i oryginalny:)

Wondeland OfBook pisze...

Nie wiem jak przedtem wyglądał blog, ale ten wygląd bardzo mi się podoba. Niestety konta na filmweb.pl nie mam.

Elenkaa _ pisze...

Bardzo ładny szablon :)

Ana pisze...

Ładnie tu u Ciebie :)
Niestety nie posiadam konta na filmweb'ie.

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz.