poniedziałek, 2 grudnia 2013

Wyniki konkursu #4

Na początek jak zwykle dziękuję wszystkim osobom, które zgłosiły się do mojego konkursu. Jest mi bardzo miło kiedy widzę, że moje rozdania cieszą się popularnością. Tym razem zwycięzcę musiałam wybrać z prawie 70 osób. Dawaliście mi swoje propozycje książek, o których przeczytaniu marzycie, a ja z przyjemnością przejrzałam sobie wasze typy.


Podarunek powędruje do Anity M

Serdecznie gratuluję

****************************************


16 komentarzy:

 1. Jak się cieszę:) jak widać moje marzenie się spełniło:) Już nie mogę się doczekać przeczytania tej książki). To cudownie, że tak wspaniały "Podarek" trafi akurat do mnie:) teraz jestem w szpitalu więc tym radośniejsza jest dla mnie ta wiadomość. Postaram się jak najszybciej wysłać moje dane, ślicznie dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się cieszę:) jak widać moje marzenie się spełniło:) Już nie mogę się doczekać przeczytania tej książki). To cudownie, że tak wspaniały "Podarek" trafi akurat do mnie:) teraz jestem w szpitalu więc tym radośniejsza jest dla mnie ta wiadomość. Postaram się jak najszybciej wysłać moje dane, ślicznie dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się cieszę:) jak widać moje marzenie się spełniło:) Już nie mogę się doczekać przeczytania tej książki). To cudownie, że tak wspaniały "Podarek" trafi akurat do mnie:) teraz jestem w szpitalu więc tym radośniejsza jest dla mnie ta wiadomość. Postaram się jak najszybciej wysłać moje dane, ślicznie dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!!! :))
  Życzę miłej lektury! :P

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Nie martw się mi też brakuje czasu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda... ;) Ale i tak gratuluję szczęściarze wygranej^^ Widac, że się ucieszyła ^^
  Hehe sama to znam bo w końcu mi też poszczęściło się w twoim poprzednim rozdaniu^^

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz.