czwartek, 19 września 2013

Muzycznie

W moim pierwszym poście zadeklarowałam się, że na blogu będę pisać nie tylko o książkach, ale też o filmach czy muzyce. Filmom poświęciłam już z dwie osobne notki, ale muzyki ani widu ani słychu. A jest ona dla mnie przecież tak samo ważna jak książki! Tym bardziej teraz, kiedy nie mam sił na czytanie, ponieważ dopadły mnie różne nowe obowiązki w życiu. Aż się boję robić podsumowanie września, bo wstyd będzie się przyznać, że tak mało przeczytałam.
Dlatego też dzisiaj dwa z moich ulubionych utworów, które lubię sobie włączyć właśnie o tej porze roku. Uważam, że w szczególności Slow świetnie nastraja i jest idealna na długie wieczory. Kiedy usłyszałam ją po raz pierwszy w samochodzie aż przeszły mi ciarki. Druga z kolei kojarzy mi się ze... speedwayem ;D I starczy tych wywodów, zapraszam do słuchania i oceniania. Ciekawa jestem czy i Wam się spodobają.


8 komentarze:

Kociafrania pisze...

Bardzo piękna kołysząca ,wyciszająca melodia i równie piękne słowa Slow,dodam do ulubionych,czasem trzeba posłuchać czegoś takiego,żeby spokojnie usiąść i porozmyślać.

Kulturalna Blogerka pisze...

Prawie zbieram się spać, piosenka idealna przed snem :)
qltura.blogspot.com

Agnes Recenzentka pisze...

Aż miło się słuchało... :)

madziusia pisze...

Raczej nie moje klimaty, ale miło się słuchało:)

Marta Kowalik pisze...

miło się zrobiło :) proszę o więcej muzycznych postów :)

rozalia sz. pisze...

Obiecuję, że będą ;)

rozalia sz. pisze...

Bardzo się cieszę ^^

awiola pisze...

Miłe dla ucha. Całkiem, całkiem.

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz.